| bbby10 a întrebat:

sper din tot sufletul sa ma puteti ajuta.
Pot salva arhiva de pe mess pe un alt id? sa ma fac inteles.....prietena imi verifica id-ul. Automat eu am bifat optiunea " don.t keep....etc". Dar eu as vrea sa pastrez arhivele. exista vreo posibilitate sa le "transfer"? va multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se cheama lipsa de respect, incredere, incalcare a intimitatii ceea ce face prietena ta. si nu nu poti salva conversatiile pe al id.

3 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

NU, deoarece ai dat sa nu se pastreze. N-ai decat sa dai copy & paste dupa orice conversatie care vrei sa o pastrezi laughing. Cum poti fi asa rau? Sa-ti faci un id pe ascuns de prietena ta. Daca vrei arhivele, bagati prieteni/fufele in id cel nou si prietena ta cand va controla cel vechi nu va gasi nimic. Oricum esti un copil ca sa intelegi cuvantul respect oh go on

| bbby10 explică (pentru LaRiiuU):

Imi poti spune tu ce inseamna cuvantul respect? Sincer, cred ca ar fi fost mai bine daca te abtineai. Nu e problema mea ca ai avut parte de parteneri care te-au inselat. Spre informarea ta, am dat un simplu exemplu cand am spus "prietena imi verifica id-ul". Daca asta era adevaratul motiv, da. As fii facut cum ai spus si tu. Si app... daca tu consideri ca stii ce e ala respect, gandeste-te mai bine. Dai dovada de respect cand iti permiti sa critici o peroana necunoscuta? Mai ales ca te afli in nestire de cauza. Nu ma lua in seama. Sunt doar un copilwinking

| LaRiiuU a răspuns (pentru bbby10):

Auzi. Tu ai pus intrebarea ta. Si parerea mea, in afara de sfatul meu este aceea. Si stai tu linistit ca stiu sa ma fac respectata si la randul meu sa respect. N-are rost sa discutam deoarece tu o s-o continui pe a ta si eu pe a mea.winking Bafta in viata.

| suntserios a răspuns (pentru bbby10):

Se cheama lipsa de respect, incredere, incalcare a intimitatii ceea ce face prietena ta. si nu nu poti salva conversatiile pe al id.