| skyllet2000 a întrebat:

Imi puteti spune si mie un telefon Nokia mai nou aparut in 2011-2012 simplu nu touchscreen sau cu tastatura qwerty sa il tina bateria mult,sa aiba viteza net, aplicatii sa fie si ceva mai smecher daca se poatehappy dau funda celui cu telefonul cel mai fain.

1 răspuns:
| ionutandrei95 a răspuns:

Ti-as recomanda Nokia n9/Nokia lumia 800/Nokia lumia 900. astea sunt ultimele telefoane aparute la Nokia si cele mai bune de la ei. dar ti-as zice sa te uiti si la telefoanele cu android sunt mai rapide pe net etc.