| teo812 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon nu neaparat nou cu slot de card MicroSD,bateria sa fie bunicica,de preferat cu tastatura QWERTY,fara touchscreen,usor de trimis mesaje si bun pentru convorbiri telefonice, sa aiba 3G si in cel mai bun caz un magazin pentru aplicatii

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna,
Acesta: http://bit.ly/17Da0zX. Este si Samsung, si ieftin, si tastatura Qwerty, dual sim, 3g.

| teo812 explică:

Tin sa mentionez ca telefonul poate sa fie cumparat si din USA. Bugetul este de 100$\350 lei