| AuroraLaptelui a întrebat:

Imi puteti spune va rog de ce nu imi apar schimbarile pe Facebook? Multi au zis ca s-a schimbat.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nici la mine nu s-a schimbat.Dar am inteles ca tot mai ca lumea este cel vechi.Mai bine asa.

11 răspunsuri:
| CorNNeL a răspuns:

Pai s-a schimbat, eu zic ca WINDOWSU-UL tau are ceva, recomand sati reinstalezi WINDOWS-UL

| suntserios a răspuns (pentru CorNNeL):

Foarte bun sfat, ce treaba are windows ul cu facebook ul su browser ul? serios acum?
tu asa faci cand ceva nu iti merge in calculator? reinstalezi windows ul?

| CorNNeL a răspuns (pentru suntserios):

Ba, problema e de la windows daca nu crezi treaba ta.

| suntserios a răspuns (pentru CorNNeL):

Normal ca nu te cred. ce treaba are windows cu contul lui de facebook sau cu ceea ce randeaza un browser. esti asa de convins ca ai dreptate argumenteaza si tac din gura. Un singur argumentu pentru aberatia ta astept, unul singur.

| AuroraLaptelui explică (pentru CorNNeL):

Am Android.

| Robertamirela23 a răspuns:

Eu am doua conturi pe unul mi s-a schimbat dar pe unul nu, era mai frumos cand era pana acum

| AuroraLaptelui explică:

Dar eu nu a windows si am android si nu cred ca poate fi din cauza asta. Sistemul de operare nu poete controla site-urile.

| yrynica a răspuns:

Nu stiu, nici eu nu am vazut vreo schimbare. Incearca sa restartezi computerul, sau sa dai refresh de mai multe ori, si la browser si la desktop. Nu te grabi sa iti reinstalezi windows-ul, poate ai o versiune veche a browser-ului. Spune-mi mai multe despre pc-ul si browser-ul tau ca sa imi dau seama de problema.

| AuroraLaptelui explică (pentru yrynica):

Folosesc cea mai recenta versiune chrome pentru ANDROID.

| MrsAllAmerican a răspuns:

Nush.....nici mie nu imi apar

| ellysiatatxD a răspuns:

Pai..nici la mine nu e schimbat.dar e mai bine asa!