| laeimbrea a întrebat:

Salut, nu îmi mai apar notificarile pe Facebook în secțiunea lor, imi spune ca nu e nici o notificare...

Am resetat telefonul, Facebook ul si nimic, ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai notificari, de unde vrei sa apara?

| floresdemayo a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, și ăsta poate fi un motiv.winking

| laeimbrea explică (pentru Violleta2022):

Pai ok, nu am primit acum dar nu apare nici istoricul...

| Violleta2022 a răspuns (pentru laeimbrea):

Istoricul nu mai apare pentru ca ai resetat telefonul si facebookul!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Scrie-le lor, fiindcă, de multe ori, e din vina lor.

Setari•Ajutor si asistență•Raportează o problemă

Bifezi "Ceva nu functionează" și le spui despre ce e vorba.

| Lucian2473 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu mai vede nimeni nicio notificare, tu le vezi? happy
Problema este numai pentru Android, in celelalte SO e in regula.

| floresdemayo a răspuns (pentru Lucian2473):

Nu le văd. Așa e.
Ultimele notificari au fost in urma cu 5h. happy
Dar vina o au tot cei de la Facebook...

| Lucian2473 a răspuns (pentru floresdemayo):

De la chineji...o venit unul cu avionul si a adus virusul si la noi. Prima data a afectat Facebook-ul. Gata, sfarsitul e aproape. Ce scria nenea Nostradamus, se implineste azi. laughing))

| Lucian2473 a răspuns:

Problema este una generala in sistemele de operare Android. Erori Facebook sau ceva la care se lucreaza. Ca si atunci cand nu puteam trimite clipulete video pe messenger.

| Lucian2473 a răspuns:

Mie nu! Si nici altora. Cred ca depinde de versiunea de Facebook.