| anonim_4396 a întrebat:

Îmi recomandă cineva un laptop bun pentru uz personal, puțin office, chestii de scoala, YouTube, Netflix? Sa aibă 512 ssd minim, i5 minim gen 10, camera HD, tastatura iluminata, microfon bun etc. As prefera sa aiba 15.6 inch. Bugetul ar fi 3000 lei maxim. Știu ca e puțin dar ajutati-ma va rog. Ofer funda răspunsului dedicat indicațiilor mele. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Asa ceva ar fi indicat sa cumperi, pentru ca merita diferenta.
DAR daca chiar nu poti face efortul, merge si Acerul indicat de colegul.

https://altex.ro/......AP3A8U0EA/

Marea diferenta intre ele este nu doar procesorul, ci brandul (producatorul).
Acer nu sunt atat de fiabile precum HP sau ceilalti.

32 răspunsuri:
| Maguraa713 a răspuns (pentru NLS):

Mulțumesc mult! Chiar îți mulțumesc pentru tot timpul acordat. Acum sa vedem ce s o intampla. Ca ziua mea este peste 4 zile și sa vedem dacă voi primi sau nu alt laptop. Pana atunci, zi faina! Ne mai auzim curând, te asigur

| Maguraa713 a răspuns (pentru NLS):

Deci între acel Acer, HP ul mai ieftin (cred ca era 2800) și Lenovo ul pe care ți l am arătat mai sus, ce ai alege?