| c0pil1n a întrebat:

Imi spune cineva un site bun de unde pot sa-mi descarc driverele necesare pentru un pc.
Sa-mi spuneti cate drivere sunt de toate. Daca se poate sa le enumerati. Gen...: Driver placa video, 2. Placa audio etc. multumesc

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cel mai bun site de scos drivere e, in aproape toate cazurile, site-ul producatorului componentei respective. Nu e ca si cum ai avea 5000 de componente in calculatorul ala... happy

| Wr3nch a răspuns:

Poate daca ne spui si ce componente ailaughing

| Feitan a răspuns:

Https://www.iobit.com/en/driver-booster.php

Ti le instaleaza pe toate automat (dar pentru ca folosesti versiunea gratis ti le ia cu o viteza limitata), dar important e ca ti le ia si functioneaza 100% (o folosesc de 2 ani).

| Guriuc a răspuns:

3DP chip este o apliatie care iti ofera toate drvirele necesare, chiar si actualizarile. daca ai deja driverul de internet poti folosi direct pe acesta: https://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/3DP-Chip.shtml
dar daca nu ai driverele de la internet incepe cu aceasta
https://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/3DP-Net.shtml