| NECUNOSCUT111245 a întrebat:

Am windows 7 ultimate. si nu are driverele pentru placa video, cand dau pe un joc imi cere driverele video am placa video MSI Multimedia Beyond 3D am 1 gb la video dar nu am nici un driver pentru asa ceva. va rog ajutati-ma. Daca se poate spuneti-mi un program care sa imi detecteze driverele necesare si sa mi le descarce! DAU FUNDA PLUS VOT :*

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Eu folosesc Driver Genius, ti-am facut un link cu programul in caz ca nu il gasesti...

http://dl.transfer.ro/Driver_Genius_v12-transfer_ro-23jan-ce7554.rar