| Girly97 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cine este cel care schimba ora la toate ceasurile din casa cat timp dormim cu totii? Ma refer la calculator, la smartphone, la recieverul Telekom etc.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Se schimba automat, nu estebo persoana cel care schimba ci sistemul informatic setat da se schimbe automat. odata cu trecerea la ora de vara.

| darrio2007 a răspuns:

Se schimbă automat. Credeai ca vine vecinul noaptea si le schimba?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Daca o sa te prefaci ca dormi: o sa simti si ce iti face tie.