| OnePiece a întrebat:

Cat timp v-a rezistat cel mai mult un smartphone? Nu ma refer la caramizi sau la telefoane fixe

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Actualul il am de aproape 2 ani de zile

| Sn4k3 a răspuns:

3 ani un Allview X1 Soul Mini si inca merge bine, iar de un an am si un Huawei P9 Lite, la fel, nici o problema cu el.

| Mieeez666 a răspuns:

Vreo 2 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 ani jumate un galaxy note 3 folosit pentru toate lucrurile posibile, tie?

| OnePiece explică (pentru anonim_4396):

Am un P9 lite de peste un an. Inainte am avut 2 caramizi precum si o clona de S4 mini (cadou) care mi-a rezistat doar 6 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 2 luni face 4 ani.

| welcometowonderland a răspuns:

Pai... avand in vedere ca pe cel actual il am de aproape 4-5 ani, imi rezista mult smartphone-urile. Pana in momentul de fata nu am spart niciun telefon iar ori de cate ori am schimbat vreunul a fost pentru ca fie era deja vechi fie ramasesem fara spatiu/memorie. big grin

| Auroradi a răspuns:

3 lunirolling on the floor)