| Apocaliptic a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum sa imi schimb statusu de la mess?
Am scris mai demult ceva, iar cand am pus altceva sa schimb, nu se schimba decat daca eram disponibil. Daca ma bag pe invizibil sau ies imi ramane vechiul status si nu mai vreau.
Ma ajutati va rog?
Funda.

1 răspuns:
| ErrChan a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Eu doar l-am lasat cateva zile, vreo 2 asa ceva, fara sa aprind mess-ul deloc si apoi era din nou la fel nu a mai fost nici o problema.