| NebunieLaSecunda a întrebat:

Salut din nou la toti!
Am o alta problema acum.Problema e urmatoarea: De ce nu pot sa imi schimb statusu pe mess? de ce nu pot sa intru invizibil/available? deci intru pe mess si nu pot sa fac nimic daca intru invizibil, asa raman daca intru ONNLNE nu pot sa schimb status... ce are? pls help me

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Întrebarea asta cred că a mai fost pusă de 1000 de ori până acum. Ca să-ţi răspund scurt şi la obiect la întrebarea " ce are? ", simplu, performanţa limitată a PC-ului afectează în mod direct funcţionarea corespunzătoare a acelor funcţii din Y! M. Adică mai în traducere, odată ce memoria şi procesorul sunt ocupate într-o anumită proporţie, acele funcţii nu mai răspund aşa cum ar trebui. Soluţii, la nivel de soft, pentru rezolvarea acestei probleme, funcţionabile 100%, nu prea sunt...
O seară bună! happy

2 răspunsuri:
| NebunieLaSecunda explică:

Nici nu stii cat de mult iti multumesc esti cel mai tare.bravo mersi fain de tot pretene

| Mirelusha a răspuns:

Se m`ai intampla lucru asta si la mine. Dar nu e nici o problema.
O sa`si revina el.
Nu prea ma am cu calculatoarele
de aceea nu`ti prea spun mare branza
Oricum
Good Luck