| Jawsz a întrebat:

Îmi spune si mie cineva de ce nu merge sa fac update la android pe Samsung galaxy tab 3 7.0 sm-t210? Are android 4.1.2 si merge foarte greu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai categoria Telefonie sau Tehnologie unde poti posta asemenea intrebari, nu la Dragoste si sex.O seara buna.

| hp8510p a răspuns:

Am si eu Tab 3 7.0 si alta versiunea mai mare de Android nu exista! Am auzit ca o sa se faca update pana la 4.4 dar nu cred...Las-o asa, n-ai ce-i face.Cum adica merge greu? La mine merge foarte bine si o am de aproape un an

| Jawsz explică:

Apf pai nu functioneaza bine. merge chiar foarte greu si uneori se blocheaza. e de 8 gb dar asta nu contează. nu stiu ce sa ii mai fac...