| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune si mie cineva se merita sa acctivez interenetul pe mobil https://www.vodafone.ro/....../index.htm cu Mobile Internet 500MB? cam cat asi putea sta pe net daca am 500 mb?:-? hai ca dau funda:)))

2 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Pai eu am 50 de mb, iar in lunile in care stau aproape in fiecare zi pe net... consum cam 30 laughing)))
Daca folosesti youtube si alte programe... ai nevoie de mai mult
daca nu folosesti sa zicem ca poti sta pe net cu cei 500 de mb cateva luni laughing
Daca folosesti youtube si alea... tot te tine de la 2 luni in sus, poate chiar mult mai mult xD
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si vreau sa specific ca doar pentru ym si emailuri asi dori sa-l folosesc sau poate sa mai intru pe facebook sau hi5 dar nu sa ascult si muzica de pe youtube big grin