| theboss8159 a întrebat:

Imi spune-ti va rog ceva aplicatii / jocuri misto pentru Android happy
Multumesc!

9 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Pou - este dragut trebuie sa cresti un animal.
Temple Run 2 - nu cred ca mai are nevoie de prezentare.
Jetpack Joyride - la fel si Temple Run
SongPop - Trebuie sa ghicesti melodiile.

| JustinDaniel a răspuns:

My Paper Plan Rank 6✯ | Nova 3 5✯
Zombie HighWay 3✯
MineCraft 6✯
Pes 2012 4✯
Need for Speed Most Wanted 6✯
Funda? Ori cum daca nu primesc funda sunt fericit ca te-am ajutathappy

| theboss8159 explică (pentru JustinDaniel):

Multumesc Anticipat

| JustinDaniel a răspuns (pentru theboss8159):

Adica anticipat?

| ThaPower a răspuns:

Fruit Ninja, Temple Run, Subway Surfers, Angry Gran Run (asta e si mai amuzanta), Jetpack Joyride si Fragger (asta e tare!). Funda?

| Mellyssa a răspuns:

Www.tegos.ru Aici gasesti ceea de ce ai nevoie. Sper ca te-am ajutat.

| Ev0luti0n a răspuns:

Doodle Jump

| danielvlad3 a răspuns:

Buna! Pai depinde de android-ul tau! Iar pe telefon\tableta trebuie sa ai instalat MAGAZIN PLAY. Uite cateva jocuri misto:Fruit Ninja, RopeWalk, Doodle Jump, Hambo, Gravity Guy, Fragger, Lep's World 2 sau 1, GunClub2, Temple Run, Air Wings, Rope Escape, SoccerKicks, Milk The Cow, si tot de pe magazin play scrie la cautare gameloft sau glumobile si o sa gasesti multe. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Mimi_Iulia_1985 a răspuns:

Angry birds