| gingergirl1 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum pot sa etichetez mai multe persoane intr-un album pe facebook? puppy dog eyes Adica sa nu-i etichetez in toate pozele doar in album pur si simplu...merge?
Mersi, funda happy

2 răspunsuri:
| ClaudiaBM a răspuns:

Intra la fotografiile tale, la albume, intri pe albumul dorit si in dreapta ai optiunea "tag" apoi etichetezi pe cine doresti.
happy

| ElSharawy a răspuns:

Da poti. Cand iti creezi albumul ar trebui sa iti apara un patratel la fiecare fata tu pui pe o persoana numele si fb tio eticheteaza la toate pozele in care apare