| alexx77 a întrebat:

Imi tot pica netu pana acum nu s-a intamplat sa-mi pice. oare ii de la ei problema? am click net !

4 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Hei si eu am acelasi tip de net, dar mie nu mi-a picat deloc netu.Eu sunt din timisoara. Poate la tine sunt niste probleme tehnoce.

| Squirtle a răspuns:

Stai sa imi consult globul de cristal.

| Alexandru_Ungureanu_1990 a răspuns:

Mai mai sterge-ti din temporary folder, recycle bin, dai si tu un slim cleaner sa zici mersi.

| Frienddd a răspuns:

Ai putea avea probleme de la ei...Dar si vremea influenteza buna functionare a luitongue.Iti recomand sa ii suni sa intrebi... de obicei primesti un raspuns multumitorhappy