| Iuly7989 a întrebat:

Imprimanta foto poate sa faca aceleasi lucruri ca si imprimanta normala sau doar sa scoata poze?
fundita

Răspuns Câştigător
| telecomputer a răspuns:

Da, poate face aceleasi lucruri si in plus scoate poze la calitate buna

1 răspuns:
| traceurpkvictor a răspuns:

Depinde eu am imprimanta cu laser si daca ii bag hartie de poze scoate poze dac ii bag hartie normala scoate normal si de fapt nu doar poze scoate orice e mai rapid sa iti iei cu laser eu de ex am de la Samsung (CLP-310) si este foarte buna are cartuse mari si tin foarte mult