| EdyMaxHD a întrebat:

In AndroidOS ai internet gratis de la android?

7 răspunsuri:
| alex1991 a răspuns:

Nu are treaba sistemul de operare cu internetul. poti avea doar prin wifi in cazul in care ai un ruter wireless de la care sa primesti semnal, intenetul permanent fara wifi tine de operatorul de retea, sunt abonamente de date dar scumpe si cam lente

| Alexz_8279 a răspuns:

Android Operating System nu are internet gratishappy FUNDA?

| ΔH a răspuns (pentru Alexz_8279):

Doar ratatii cer funda dupa raspuns.winking
Drept dovada ca singurul tau scop sunt fundele alea, nu sa ajuti lumea la nevoie.

| leonard24 a răspuns:

Nu dar are wireless si prin acel intermediu poti avea net kiss Funda pliz!

| ΔH a răspuns (pentru leonard24):

Doar ratatii cer funda dupa raspuns.winking
Drept dovada ca singurul tau scop sunt fundele alea, nu sa ajuti lumea la nevoie.winking

| Alexz_8279 a răspuns (pentru ΔH):

Si de ce mama ta nu ceri funda... noi am cerut din greseala...:p, ratatu'

| ΔH a răspuns (pentru Alexz_8279):

"Amice esti idiot" I.L.Caragiale.