| sedanjose a întrebat:

In asteptare

Ajutor TPU! Nu imi merge niciun joc pe pc. Am incercat totul, cred. Am tot cautat pe net solutii. Nimic nu da roade. Am tot avut probleme la Driver San Francisco. Am incercat multe solutii gasit pe internet? (mai mult)

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ultimele drivere la placa video? Specurile tale la pc? windows-ul tau? vrem detalii

| DryIce a răspuns:

Dai pe exe joc click dreapta proprieties compatibility si dai wind 7 sau win xp sp 3 sau 2. Vezi care merge. Asta e joc antic deci ii trebuie sp2 de xp.

| sedanjose explică:

Am PC >- Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2. 80GHz 2.79 GHz cu 3. 00GB Ram si ruleaza cu win 7 Ultimate SP1 64 Bit