| Shooter a întrebat:

Mi-am luat o boxa portabila care se incarca prin usb sau prin incarcarea bateriei separat,iar eu nu am incarcator separat si o incarc cu usb, se incarca super-greu(deja stau de 8 ore si nu s-a incarcat)...si vad ca langa mufa usb mai scrie "aux"...ce inseamna asta?(am vazut la toate radiourile si mereu ma intrebam)

2 răspunsuri:
| Alexanbdru a răspuns:

Trebuie s o incarci prin incarcator altfel prin incarcator nu o s-o incarci niciodata pentru ca tensiunea care iti vine tie pe cablul usb de la pc este mult mai mica de cat cea a incarcatorului

| Shooter explică (pentru Alexanbdru):

Si intrarea AUX ce inseamna?