| Tzutzy09 a întrebat:

tocmai am achizitionat o boxa portabila music angel.Vanzatorul mi-a zis ca se incarca la usb,ca se porneste se conecteaza la laptop(in cazul meu)si se da incet si se lasa la incarcat, ideea este ca am facut asa dar ma tine doar 1-2 ore si el mi-a zis ca tine 4-5.Ea nu arata cand e incarcata la maxim. Oare nu o incarc eu bine sau destul?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit ca asa se intampla si cu telefoanele. Scrie ca te tine o gramada de ore si se stinge dupa cateva. Aia e teoretic.