| UnicornFlavored a întrebat:

Telefonul meu nu se incarca?! Am avut o problema cu incarcatorul si acuma folosesc un usb si un adaptor de pus in priza. adaptorul asta are doua luminite, una se aprinde cand il pun in priza si una cand pun telefonul la incarcat. cand pun incarcatorul in telefon se sting ambele luminte si se aude um zgomot, iar bateria se consuma si mai repede. ce pot face in situatia asta? help.

1 răspuns:
| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Sa iti cumperi un incarcator care sa se potriveasca la telefon sau daca nu schimba-ti telefonul, sa fiu sincera si aplicatiile sau android-ul consuma foarte multa baterie!