| DexterMorgan a întrebat:

In functie de ce criterii alegi calitatea castilor? Vreau sa imi iau niste casti In ear (adica alea tip dop de intra in ureche). Care sunt criteriile? Legate de ohm,frecventa., etc

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ohmi nu te prea intereseaza, deoarece ai putea alege gresit daca essti influentat, d ar de preferat sa ignori acest aspect(eventual sa nu fie o valoare prea amre). frecventa sa pelce de la foarte mic si sa urce cat mai sus cu putinta.

| DexterMorgan explică (pentru sltlp):

M-am decis sa iau un AKG k 321. Am inteles ca AKG e destul de buna firma, chiar laudata.

| sltlp a răspuns (pentru DexterMorgan):

Te-ai descis foarte bine. E laudata, normal e o firma detinuta de pioneer, de care sigur ai auzit.

| XatomisX a răspuns:

Ia-ti skullcandy cele mai calumea casti si is pe la 100 lei happy

| Gogu06 a răspuns:

Eu imi aleg castile in functie de cum redau bass-ul. Am o pereche de la pioneer, am dat 450lei pe ele. Mai ieftine nu am gasit. Dar zici ca am sistemul dupa mine.