| Annie90 a întrebat:

În timp ce ascultam muzica, dintr-o dată a început să se audă doar într-o boxă. Pănă acum mi se auzea în amândouă. Ce s-a întâmplat? Funda raspunsului corect. :*

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Pai daca nu se mai aude ori s-a ars, ori ai dar sau s-a dat singur volumul doar pentru boxa respectiva, ma refer la egalizarea volumului intre cele doua boxe.

3 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Probabil s-a ars boxa sau numai face contact cablurile intre ele.Desfa-o si vezi!

| RaulCristian a răspuns:

Sau poate nu mai face contact mufa cu unitatea...eu am patit asa si am ajuns sa-mi schimb mufa de la sistem

| StoKeRman a răspuns:

S-ar putea sa fi cazut vreun fir si sa nu se mai auda...sau s-a ars boxa...depinde ce muzica ai ascultat.si mie mi s-a intamplat.cheama un specialist si o sa te ajute mai bine dp ce tio examineaza. succeswinking