| vladutzumuresan1996 a întrebat:

In ultima vreme, pc-ul merge foarte naspa. Toate programele si fisierele se blocheaza, internetul nu merge mai mult de 10 minute, jocurile nici atat, virusi nu am, si singura solutie este sa dau restart. Cum pot sa-l fac sa mearga ca si inainte? Oare mai pot face ceva in afara de schimbarea windowsului? Daca aveti idei va rog sa ma ajutati. Funda

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Din putinele lucruri ce ai scris eu as formata. o instalare curata, formatarea tuturor partitiilor, ar fi indicat. nu putem sa ghicim cum folosesti pc, ce tip de net ai, etc. deci nu cere solutii mai simple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in run msconfig/startup disable all/services bifeaza hide Microsoft services dupa dai disable la ce iti ramane in lista, descarca ccleaner curata calculatoru de fisiere si registry dupa da un disk defrag un check disk si dupa vezi daca merge mai bine