| madutza41 a întrebat:

Hey! Am o problema cu calculatorul. Mai exact, dupa cateva minute de la pornire se blocheaza cursorul mouseului pe ecran. Singura solutie ramane "restart-ul". Aveti vreo idee? ce ar trebui sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
| Gabriel892 a răspuns:

apasa ctr+alt+del dupa ce se blocheaza mouse-ul daca apare task manager si mouse-ul nu se misca poate fi o problema de driver/software daca nu apare e problema hardware/windows in oricare dintre ele trebuie sa il duci la un service sau la o cunostinta cu experienta it

2 răspunsuri:
| PăpușăDePlasticPrefăcută a răspuns:

Nu calcularorul este problema, ci mouse-ul, trebuie schimbat. Eu pe al meu tocmai l-am spart aseara laughing

| robertaaa a răspuns:

Reinstaleaza Windows`ul. si eu patesc la fel, dar nu ma deranjeaza prea tare. depinde cat de des. :-s