| Gaboss a întrebat:

In zilele trecute mi-am reincarcat cartusul negru, am ajuns acasa si nu avea nici o problema, dar azi cand am vrut sa copiez ceva imi arata ca nu il recunoaste.Nu stiu ce sa fac:l-am scos, l-am sters, dar nimic. Ajutati-ma! Imprimanta este CANON.

Răspuns Câştigător
| claudiu97 a răspuns:

Eu am HP dar asa mi s-a intamplat si mie. E din cauza ca cartusul tau nu corespunde exact cu numarul cartusului care functioneaza la imprimanta, ci este asemanator. Tot ce trebuie sa faci este sa schimbi cartusul. Imprimanta este in regula. Funda?

1 răspuns:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Asa am avut si eu, si am incercat orice, dar nu mai ai ce-i face, trebuie sa iei alt cartus sau alta imprimanta.
Zi-i cuiva care se pricepe sa se uite la ea.