| andreizwx a întrebat:

Instalez Windows 7 se instaleaza bine totul pana cand ajunge la Setup is preparing your computer for first use se incarca putin si dupa se blocheaza sau se restarteaza pc-ul ce pot sa fac plzzz dau funda

8 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

E windows-ul prost!

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Ai problema de la Hard.Incearca cu un al cd daca si cu ala face la fel mergi cu el in srevis.

| andreizwx explică (pentru DjSheepyOfficial):

Aha dar windows xp sp3 merge foarte bine deci se instaleaza fara nici-o problema de ce face doar la 7?

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru andreizwx):

Incearca cu un alt cd cu windows 7 si vezi daca tot la fel face.Eu am avut problema asemanatoare cu un laptop doar ca la mine nu mergea nici un windows instalat

| Daniel_Blaga_1994 a răspuns:

1.windowsul nu e bun. schima-l.
2. hdd s-ar putea sa aiba bad-uri
Ce configuratie are pc-ul tau?

| andreizwx explică (pentru Daniel_Blaga_1994):

Procesor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 2.00GHz 2 GB RAM
Placa video: ATI Radeon HD 3400 Series 512 MB dar am mai avut windows 7 si m-i-a mers foarte bine dar acum nu stiu ce are am incercat 3 windosuri si tot aceeasi treaba imi face.

| Daniel_Blaga_1994 a răspuns:

Hoho...
Atunci ar trebui sa mearga fara probleme w7. Dar daca ai nevoie iti iti pot trimite un w7 gratis, sau un xp sp3. Da-mi email tau

| andreizwx explică (pentru Daniel_Blaga_1994):

Si eu la fel m-am gandit ca piesele sunt de bunicele poate sa fie din cauza la windows id de mess (andreicosmin838) normal asa cum am scris fara spati