| alexandruf37 a întrebat:

Intre Placa Video Gigabyte GeForce GTX 650 si Placa Video Gigabyte Radeon HD7950 care este mai buna? Am indoieli cu privire la cea radeon, deoarece am auzit ca nu sunt tocmai rezistente!

4 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Depinde.Poate sa fie o placa video Gigabyte Radeon HD7950 3GB DDR5 384 bit.

| RawGrey a răspuns:

Iti recomand GTX 650 Ti pentru performante maximehappy Un an nou fericit. Dintre acestea doua am auzit ca Radeon-ul este putin mai bun cu o diferenta inconsiderabila.

| Sandokan1998 a răspuns:

Gigabyte GeForce GTX 650 este mai buna ca o am si eu

| Seby90 a răspuns (pentru Sandokan1998):

Foarte misto argumentul!
Ce pot sa zic, amdurile lasa de dorit in multe privinte. Nvidia are drivewre mai bune in timp ce amd are aceleasi prostii de ceva vreme.

Pare totusi ca Radeonul are specificatii mai bune decat 650-ul, in cazul asta as alege ati-ul, dar acum depinde si de pret?