| ILoveRain a întrebat:

Intreb iar, ca pe cealalta am sters`o. Sper sa imi posteze continutul de data asta. --"

Deeeci. Am google chrome. Si vreau sa pun o tema, dar cand incerc sa o pun imi da o eroare. =/
Cum fac sa pun tema si sa mearga? >____

10 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Ce temă?
dă-mi linkul

| ILoveRain explică (pentru VladimirPutin):

Nu e o tema anume, pentru ca atunci cand vreau sa le caut imi da eroare :\

| ILoveRain explică (pentru VladimirPutin):

Imi zice "Chrome web store/ The apropo is currently unreachable"

| Ady05 a răspuns:

Salut,am impresia ca trebuie sa-ti faci cont pe google, asa e la mine cel putin...

| ILoveRain explică (pentru Ady05):

Pff, mersi. XD O sa incerc

| Ady05 a răspuns (pentru ILoveRain):

Cu placere happy

| ILoveRain explică:

Am incercat si de pe cont si imi zice aceeasi chestie, e chiar enervant :\

| VladimirPutin a răspuns (pentru ILoveRain):

încearcă să instalezi ultima versiune de google chrome dacă nu o ai

| ILoveRain explică (pentru VladimirPutin):

Inca nu merge =/