| Dominicc a întrebat:

Intrebare.

De aseara imi face feste browserul. Mai precis mozzila, stiu ca nu e asa tralucit insa imi place mai mult decat celelalte.

Cand dau sa intru pe twitter nu ma lasa, si nu ma lasa deloc. "This Connection is Untrusted" Si nu am alta functie decat sa plec de acolo.

La alte pagini ( care inainte mai intram pe ele linistit) Imi face cam la fel, insa ma lasa sa continui spre pagina.

Mai patesc asta si la facebook, imi arata pagina alba, cu textul aruncat aiurea in pagina si trebuie sa dau multe refreshuri ca sa mearga.
Pana si pe google. com imi arata ca nu e sigur.

La chestia cu Twitteru am incercat si pe Chrome si imi spune la fel Certificatul de securitate al site-ului nu este încă valabil!

Am scanat pc-ul cu 2 antivirusi si nu am gasit nimi dubios sau visuri.
So? a mai patit cineva? o rezolvare?

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Cum ai scanat pc cu 2 antivirusi?

| Dominicc explică (pentru stanly7):

Simplu. La rand cu fiecare.

procesor 2.2 dual core amd athlon 2 gb ddr3 video 512

| stanly7 a răspuns:

Configuratie pc?
Procesor, RAM, placa video?

| DDCC a răspuns:

Salut!
Fă un reset la firefox -> http://goo.gl/Z7hPw
Şterge cookies şi cache https://support.mozilla.org/......tes-stored şi spune-mi dacă tot aşa e.