| Johndoe2023 a întrebat:

Intrebare de funda. eu nu prea intreb chestii legate de pc.

am reinstalat windows acum cateva zile. cand intru pe youtube intr-un playlist unele melodii de aud de 2 ori (a doua incepe la cateva secunde dupa prima), cand pun pauza, cea de-a doua care s-a auzit canta in continuare. ma uit sa vad daca nu s-a descis cumva in alta fereastra sau in alta aplicatie si nu este nicaieri. cand schimb melodia, inca se aude cealalta melodie pana la final. daca inchid fereastra yt se opreste.

asta mi se intampla doar la unele melodii, doar in playlist (daca le ascult normal nu se intampla). si pe alt calc nu imi face asa.
care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Cred ca pc dar tot odata si eu nu pot sa ascult nimic ca se blocheaza

| rohax1310 a răspuns:

Incerca sa reinstalezi windows-ul inca o data

| PopaAndreeaVioleta1998 a răspuns:

Cred ca devina este P.C.-ul. Poate are virusi!