| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru specialistii IT,nu reusesc sa schimb la iconite zoom,adica nu pot sa le fac mai mici iconitelr,nici cu proprietati-advanced, cred ca mai este ceva si voi stiti?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da clic dreapta, intr-un loc liber de pe display, apoi intri pe View si iti apare Large icons, Medium icons si Small icons. Daca le vrei mici da clic stanga pe Small i., daca le vrei medii pe Medium i.

| aalexei a răspuns:

Fa click pe desktop, tine apasata tasta CTRL si roteste butonul/rotița din mijloc de pe mouse, alege marimea dorita.