| ooolifeoolol a întrebat:

Intrebare utilizatorilor de Apple Iphone 5! Urmeaza sa-mi comand unul si vreau sa stiu daca 16 gb este suficient? Nu-mi permit de mai mult...tnx!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce conteaza parerea altor utilizatori, gandeste te ce vrei tu sa faci cu el, cata muzica vrei sa pui pe el, cate imagini, cate poze poti face, cate filmulete etc. eu zic ca 16 gb sunt suficienti. eu am doar 6 la samsungul meu si nu am umplut nici macar jumatate si pozez tot ce prind

| ooolifeoolol explică (pentru suntserios):

Asa e doar ca din cate am auzit mai trebuie instalate tot felul de programe si habar nu am cat ocupa.

| suntserios a răspuns (pentru ooolifeoolol):

Cum adica trebuie? iti instalezi ce vrei tu si ce ai nevoie. parerea mea ca ai dat banii degeaba pe telefonul asta cand nici macar nu ai ce face cu el.

| ooolifeoolol explică (pentru suntserios):

Inca nu l-am cumparat, dar plauiesc sa-l comand.Telefonul vechi s-a stricat si daca tot cumpar altul nou ma gandeam sa investesc in ceva mai bun, adica oricum imi trebuie un telefon performant si aveam de ales intre acesta sau galaxy s3, doar ca galaxy imi pare prea camaramida sincer.
Aplicatiile si camera,viteza procesorului sigur imi sunt de folos, deoarece eu fac diverse poze, filmulete, pe care le trimit altora pentru a fi postate pe diverse site-uri si cam din asta reuses sa fac ceva bani. Obisnuiam sa folsoesc o camera, dar cum iphone-ul 5 are o camera destul de performanta, plus ca face capturi hd, cred ca e suficient pentru marea majoritatea a utilizatorilor de net.

| suntserios a răspuns (pentru ooolifeoolol):

Iti doresc sa iti scoti investitia si iti recomand galaxy s2 daca vrei sa economisesti vreo 1000-2000 ron

7 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Sunt mai mult decat suficienti 16 giga happy Daca cumva ii umplii ( cu toate ca nu imi dau seama cu ce, pozele ocupa putin, la fel si melodiile), poti sa descarci continutul pe pc...

| Razvanp69 a răspuns:

De ce nu iti iei un 4 S de 32gb?

| ooolifeoolol explică (pentru Razvanp69):

Am nevoie de camera de 8mp mai performanta deoarece am sa folosesc telefonul pentru a face diverse poze pe care le postez pe diverse site-uri, plus capturi video.