| cris05 a întrebat:

Intrebarea vine din partea unei prietene. Cand porneste laptopul un Dell inspiron are ecran negru. Astept raspunsuri dvs.

Răspuns Câştigător
| Sakura_1833 a răspuns:

Am avut si eu problema asta inchidel bine bine apoi lasa-l gen cateva mine apoi deschidel si ...gata... asta s-a intamplat la mine acum nu stiu dar asta e un sfat poate merge

8 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Poate nu pornește automat explorer-ul. Spune-i să deschidă task manager-ul, new task, explorer. exe și ok.

| GrimReaper_4607 a răspuns:

Am nevoie de mai multe detalii. grim.reaper159 @ yahoo. de

| cris05 explică:

Deci precizez, ecranul ramane negru tot timpul! nu ajunge la windows! astp un raspuns demn de funda. oricum problema s-a rezolvat big grin

| Adelyna_3827 a răspuns:

Eu cred ca asa e normal! Si al meu face asa!worried

| чnÐяч a răspuns:

I s-a dus placa videohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa intreb cum? Am si eu o problema asemanatoare.

| heroforyou a răspuns:

Al meu se deschide cateodata cu ecranul alblaughing
trebuie sa inchid si sa redeschidsad

| DeejayMix_8989 a răspuns:

Asa e normal la windows! big grin Stai linisti nu e nimicawinking Asa e la fiecare laptop happy