| Retardatus9000 a întrebat:

Intru in internet explorer si imi apare prima data o fereasta mica cu un buton connect si unu work offline
Dau connect se incarca putin si dupa aia apare alta care scrie ceva de genu pe ea No internet connections. Work offline si jos e un buton work oflline dau pe el se incarca si tot nu merge imi apare page not fund stiti ca si cand ar pica netul.
Funda

Răspuns Câştigător
| cosmin0116 a răspuns:

Intra in control panel,apasa pe network and internet conection,si dupa in network conection si daca esti conectat cu rds vezi ca acolo scrie rds disconected, apesi si il conectezi, funda?