| cristianzgz3 a întrebat:

Dc nu mah pot conecta la router imi merge internetul cu cablul dar fara nu merge cand intru in internet explorer imi apare o fereastra mai mica (patrata) si imi scrie select the service you want to connect to broadband connection si cand dau la connect imi da iar o fereastra unde scrie username si password dar aici ce pun ca nu stiu

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa-ti configurezi router-ul. Modul de configurare este descris in brosura pe care ai primit-o odata cu router-ul, cred ca este diferit, in functie de furnizorul de internet. Dupa configurare scoti cablul si te conectezi wireless. Succes si numai bine!

| VladimirPutin a răspuns:

Nu ți-ai setat routerul
user: admin și parola: admin așa sunt default