| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Iphone 4 8 GB - 2300lei sau Samnsung Galaxy S2 16 GB - 1900lei? Ce ai alege?

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Sunt fan Apple dar Iphone 4 nu se merita sincer. Macar un 4s de 16 GB e 2700 2800. In 2 saptamani va fi lansat Iphone 5 si tot ce va avea nou telefonul si viitoarele softuri nu vor mai fi suportate pe Iphone 4. Pe 4s inca o sa mearga... pe 4 nu ai nici Siri nici noul Maps sau Gps si multe altele...

| KokaiNe a răspuns:

Eu am avut optiunea intre 4s si s2 si am ales galaxy s2 pentru ca poti sa modifici romurile usor.Si mi se pare mai frumos la aspect.

| Ady_Shoitz_1996 a răspuns:

Samsung Galaxy S2, ii si mai ieftin are si mai multa memorie, si din cate stiu are si displayu mai mare, eu zic Samsung Galaxy S2