| Licu98 a întrebat:

Samnsung S5 x Iphone 5S?, Care e mai bun?:

Răspuns Câştigător
| biancaanamariat a răspuns:

Samsung S5 intrce cu mult iphone-ul daca vrei pentru gaming si grafica si tehnologie si dureaza si mai mult ateria si daca esti adeptul adnroid-ului, browserelor. Iphone-ul este bun pentru camera, face poze foarte bune si are efecte uimitoare si daca iti place sa intrii pe dis=verse aplicatii fara google. tu alegi ce iti place

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu îmi place S5 prefer IPhone5.

| LenoreVoldaren a răspuns:

De fiecare dată când se postează astfel de întrebări pe site, mereu se iscă o ceartă între susținătorii ''Android'' vs ''iOS''. Nu înțeleg ce este așa greu de înțeles că fiecare are gusturile sale și acestea nu se discută între ele.
Eu nu pot să-mi exprim părerea despre ele. Îmi pare rău, dar amândouă sunt două telefoane super-inteligente și scumpe în același timp.