| cipicu92 a întrebat:

IPhone 4 sau Samsung Galaxy S? ca vreau sa imi cumpar si nu stiu ce! La Samsung mi se pare un mare - chestia ca nu are blitz la camera foto, e unele din dezavantajele majore.

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Depinde ce preferi. Daca iti place mai mult androidul mergi pe galaxy S, daca preferi iOS-ul mergi pe iPhone.
Eu as merge pe a doua varianta. Numai bine!

| Kattan a răspuns:

Yep, Samsung Galaxy S all the way.

| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Recomand să alegi iPhone 4, acesta nici nu se compară cu Galaxy-u iar în legătură cu camera îţi spun că pozele pe timp de zi sunt extraordinare, mai ales dacă le vizualizezi pe el, pe calculator îşi mai schimbă puţin claritatea.Deci îţi recomand să alegi produsul celor de la Apple.Preţul cel mai mic l-am găsit la eMAG, menţionez că aici beneficiezi şi de livrare gratuită: http://goo.gl/AOc0e.Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună.

| Khanikua a răspuns:

IPhone 4