| Nevermindd a întrebat:

IPhone 5 sauGalaxy S4? As vrea sa-mi dati si cateva argumente care sa va sustina parerea.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Pau17 a răspuns:

Iphone nu mi-as lua in veci.A avut o colega de-a mea Iphone 3, i s-a stricat intr-o luna, apoi Iphone 4 [la fel, s-a stricat foarte repede si nu tine bateria], si a vrut sa isi cumpere Iphone 5 dar a renuntat si si-a luat altceva. Eu zic ca firma de telefonie Samsung e mult mult mai buna. De exemplu eu am Samsung galaxy S III, de anul trecut si pot spune ca imi merge perfect. Am camera si in fata, am securitate la telefon, adica daca imi fura cineva telefonul nu il poate debloca fiindca telu trebuie sa imi scaneze fata si sa imi auda vocea. Camera de fotografiat are 8 megapixeli[ cat un aparat foto] iar camera de filmat este full HD quality. Pot sa intru pe net si sa vizionez filme online HD cat si sa le descarc. Are 2 USB-uri. Navighezi foarte usor si repede iar aplicatiile merg foarte binebig grin. Fata de Iphone unde aplicatie Siri nu iti raspunde clar si precis la intrebari, S Voice e foarte bun in asta la fel si Google maps-ul.

10 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

S4 il face varza pe Iphone 5
http://www.youtube.com/watch?v=w1dFUBCXlQc

mai cauta si alte video daca vrei. pa pup

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Astea zic ca iphone 5 ca au ei dala.winking

| GGG562852 a răspuns:

Iphone 5!

| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca esti un om de afaceri, un cine stie ce expert in tehnologie ca sa ai nevoie de performanta la superlativ...banuiesc ca il vrei pentru jocuri,aplicatii,internet, nu? In cazul asta, amandoua sunt telefoane foarte bune, cele mai bune de pe piata si singura diferenta majora e dimensiunea. Daca nu vrei sa umblii cu o farfurie dupa tine care nu iti incape in buzunar, eu zic sa alegi iphone-ul.

| sparky34 a răspuns:

Iphone 5 clar. Sunt mai scumpe si mai bune.

| daryus2221 a răspuns:

Galaxy S4 fara nici o indoiala, nu te lua ca zice lumea iPhone 5 ooo...

| AlexVizitiu a răspuns:

IPhone daca vrei multe aplicatii sau jocuri fiindca Androidul nu este la nivelul iOS din acest punct de vedere.In rest:ecran, hardware, camera etc. iti recomand S4.

| Skipper09 a răspuns:

S4 i mai bun ca-i mai nou aparut, are android mai bun decat sistemu de operare al iphonului si o atingere pe ecran de zici ca atingi un nor!

| IamPharell a răspuns:

Iphone 5 pentru ca nu ai cum sa iei virusi pentru a sistemul lor este protejat. nu ai nevoie de antivirus si este si mai mic si mai discret fata de s4 care este foarte mare.

| IoIoana2000 a răspuns:

Iphone 5