| Matei_Andrei_1994 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon nou si nu ma pot hotara intre Iphone 4S si Samsung Galaxy S2. Ma puteti sfatui? Doresc si cateva argumente.

Răspuns Câştigător
| alvyyn999 a răspuns:

Pai..eu in prezent am iphone 4. si sunt multumit de el am avut si s2 si s3 si nu sunt bune de nimic..ios-ul bate androidul..se misca mai bine etc etc

2 răspunsuri:
| MalevolentGirl a răspuns:

Iphone-ul nu are camera foarte buna sa stii. Samsungul este destul de bun, oricum e mai bun decat iphone (si eu am avut iphone 5 si mai bun e samsungul). Daca vrei un telefon bun ti-as recomanda un Samsung galaxy note 1/2/3. e in jur de 10-20 milioane. sper ca te-am ajutat
uite un link daca te intereseaza despre Samsung galaxy note 3(15-20 milioane pretul) :
http://www.samsung.com/......M-features

| Matei_Andrei_1994 explică (pentru MalevolentGirl):

Frate, am intrebat de Iphone 4((((((S))))), si oricum, depaseste camera de la S2