| anonim_4396 a întrebat:

Se aude bine ipod shuffle asta nou de 2 gb? ce parere aveti?

,

Răspuns Câştigător
| maimuta12 a răspuns:

Da cum sa nu si eu am unu si se aude perfect cauta pe Google si scrie Ipod shuffle 2 gb sound si ai sa gesesti si eu aveam nelamuriri in faza cu sunetul si acum sunt chiar multumit de el big grin

| anonim_4396 explică (pentru maimuta12):

De casti ce parere ai cad cand mergi? se strica repede?

| maimuta12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dar ti-as recomanda sa-ti iei genitive in caz ca gasesti dar daca nu e ff bun si astea de la el bine ai grija ca unele mai sunt si fake sad dar nu cred ca esti in Turcia laughing ca sa gasesti lucruri fake sper ca te-am putut ajuta funda big grin please plss big grin

6 răspunsuri:
| punk17er a răspuns:

Se aude fenomenal, este un produs fiabil insa poti merge si pe iRiver, Creative, Sony Walkman, Cowon sau Archos! Gasesti la brandurile astea si produse ieftine dar care tot se aud impecabil! TESTATE!

| anonim_4396 explică (pentru punk17er):

Din toate ipodul este mai bun?

| punk17er a răspuns:

Tind sa mizez pe Sony! De ce? Mai simplu de administrat, calitate audio as zice mai buna pentru ca are castile mai bune!

| xlollypop a răspuns:

Din ce-am mai auzit cica se aude binehappy