| Micky74484848 a întrebat:

It looks like your account might not be real. Facebook is a community where people share and interact using their real identities.
Facebook does not allow accounts that:
Buna! am o problema la fb, nu ma mai pot conecta imi scrie asa :
Pretend to be someone else
Use a fake name
Don't represent a real person

In order to regain access to your account, please complete the following security check to verify your identity and help keep Facebook secure. "
Dupa imi da sa scriu un cod (de mai sus).
Dupa "Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate

Îţi vom arăta câteva fotografii în care apar persoane cu care te-ai împrietenit pe Facebook. Pentru a debloca contul, identifică-le în mod corect. Dacă nu eşti sigur(ă) în legătură cu o fotografie, apasă pe „Sari".

"
ce pot face daca nu stiu unele persoane?

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Cautama pe itsoft_2011 si vedem ce putem face