| cccp_4613 a întrebat:

KMplayer care stie e bun sau il instalez degeaba parerele voastre?

Răspuns Câştigător
| DariusB a răspuns:

Il instalezi degeaba, acum serios nu-l folosi.

6 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Si eu folosesc acest reproducator si il consider foarte bun are toate codecurile pentru toate formaturile. poti deschide orice cu el si citeste arhivele de subtitrare a filmelor

| Adina_3463 a răspuns:

Eu il am si imi place. l-as recomanda in detrimentul goom sau bs player.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand GOM Player.
Bafta.

| byanka_1662 a răspuns:

Da e bun, eu numai cu el vad filmele si videoclipurile si poti sa asculti si muzica

| secret_9264 a răspuns:

Www.bsplayer.com/bsplayer-english/download-free.html e bun da nu se compara cu bsplayer de fapt cine se compara e cel mai bun cauta singur traducerea pe net e super tare

| zfwt a răspuns:

Kmpleier epentru mine e cel mai bun pt.ca poate reda muzica si mp3care este fara video si mp4 care este cu video si filmele cu subtitrari face tot nu ocupa multe resurse nu mi se pare greu si poate tine loc si de winamp si de bsplayer si se vede foarte bine si chiar mai multe poate adica poti citi download de pe god vine