| WalterWhite a întrebat:

L-a toate filmele varianta axxo merg in reluare, si folosesc bs.player. am incercat si kmplayer, dar problema este ca inainte cu ceva timp imi mergea dar acum nu.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Foloseste VLC, sau daca nu vrei, dezinstaleaza tot ce tine de codecuri si instaleaza http://www.cccp-project.net/download.php?type=cccp
Filmele nu iti merg din cauza codecurilor, nu din cauza playerului.

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Problema la codecuri incearca cu vlc

| CC7 a răspuns:

Foloseste KMPlayer. Fundita?happy

| RM a răspuns:

Incearca VLC player.

| TheDevilOne a răspuns:

Incearca alt player eu folosesc SMPlayer si imi merg toate filmele