| Anon1mAnon1m a întrebat:

Salut Allz! Am windows7, si imi merg foarte bine filmele, atat timp cat sunt mici, dar cand dau sa fie pe tot ecranu, imi merg in reluare. Ce e de facut? [Scuzati, nu am stiut cum sa ma exprim mai bine]

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Placa video mai buna si mai multa memorie RAM

7 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Lasa filmul sa se incarce putin(il pui pe pauza 5-10 min)

| Anon1mAnon1m explică (pentru NevastuicAaA):

Tot asa imi face.

| Anon1mAnon1m explică (pentru supermamici):

Cred ca asta e problema.

| supermamici a răspuns (pentru Anon1mAnon1m):

Placa video mai buna si mai multa memorie RAM

| Darcklight a răspuns:

Schimba windowsul, baga xp!

| Anon1mAnon1m explică (pentru Darcklight):

Pe xp imi merge de 3 ori mai greu!

| Dragoselu01 a răspuns:

Mie imi merge foarte bine pe windows 7 dar poti incerca VLC Media Player (site de download : http://www.videolan.org/vlc/) sau BS Player (site de download : http://bsplayer.en.softonic.com/download)

| Anon1mAnon1m explică (pentru Dragoselu01):

Eu ma refeream, pe net. Le-am tot descarcat, dar ma enervez.