| yonutz63991 a întrebat:

La camera foto trebuie sa ai adaptor special sau cel care ti-l da de la cardul de memorie pentru telefon?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Te referi la carduri? camerele foto folosesc carduri SD si telefoanele mobile microSD. daca ai cumparat un card microSD si ti-a dat un adaptor la el, poti sa introduci cardul in adaptor si o sa functioneze. adaptorul este universal nu unu special

1 răspuns:
| availablehandyman a răspuns:

Trebuie adaptor pentru a incarca acumulatori nu folosi bateri