| anonim_4396 a întrebat:

Cum se formateaza cardul de memorie la aparatul foto sau trebuie formatat daca da cum?

4 răspunsuri:
| kufu a răspuns:

Bagi cadrul in aparatul foto, intri in meniu (posibil sa fie diferit meniul in modul fotografiere fata de modul vizualizare poze) si cauti optiunea de Formatare card. Nu am gasit camera foto pana acum care sa nu aiba aceasta optiune. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat si eu acum sa formatez acest card dar cand il introduc in aparat apare un mesaj "Card Error". Ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand se formateaza cardul de memorie la aparatul foto?

| mihaela2008 a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu.Atunci cand bag cardul in aparat se inchide, imi sa eroare card si nu pot sa intru in setari sa-i dau formatare card.Ce pot sa fac? Ms